Platforma zakupowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę Zakupową, która jest narzędziem komunikacji z dostawcami w trakcie procesu  zakupowego.
Oznacza to, że dla wybranych postępowań cały proces ofertowania i oceny ofert prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Nasze otwarte zapytania ofertowe będą Państwo mogli monitorować na stronie https://platformazakupowa.pl/wcbkt.

Procedura ofertowania może być przeprowadzona bez wcześniejszej rejestracji w bazie Platformy lub poprzez indywidualną rejestrację. Ze swojej strony zachęcamy Państwa do rejestracji na Platformie, gdyż macie Państwo możliwość poszerzenia swojej bazy potencjalnych nabywców (dotarcie ze swoją ofertą do innych użytkowników Platformy Zakupowej). Dodatkowa przewaga to podanie całej swojej gamy materiałów i /lub usług oferowanych przez Państwa firmę poprzez własne przypisanie do określonych grup materiałowych i/lub usługowych.

Wytyczne odnośnie rejestracji Państwa firmy na platformie znajdują się na stronie https://platformazakupowa.pl/wcbkt, w zakładce „ZOSTAŃ DOSTAWCĄ”.

Jedyną rzecz, jakiej potrzeba z Państwa strony to dostęp do Internetu oraz jednej 
z najpopularniejszych przeglądarek: Internet Explorer (od wersji 10.0), Mozilla Firefox, Google Chrome.

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą zapytania ofertowego proszę 
o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta (firma Open Nexus, która obsługuje naszą platformę) tel. 61 679 19 00 (pn. – pt. od 8:00 do 17:00), gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.